KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224033
*
nr 1222 4033
Oljemålning
Harald Sandberg (1912-1983), Stadsmotiv, Signerad. Olja på duk, 72x90
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2018
kl 20:44:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/12 18:56:54
1
100 kr
10/12 20:22:52
2
400 kr
10/12 20:37:49
1
250 kr
10/12 20:37:49
2
300 kr (Budbetjänt)
10/12 20:38:16
1
350 kr
10/12 20:38:16
2
400 kr (Budbetjänt)
10/12 20:39:50
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: harald sandberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:30
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1222 4033
Oljemålning
Harald Sandberg (1912-1983), Stadsmotiv, Signerad. Olja på duk, 72x90
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/12 18:56:54 | 1 | 100 kr |
10/12 20:22:52 | 2 | 400 kr |
10/12 20:37:49 | 1 | 250 kr |
10/12 20:37:49 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
10/12 20:38:16 | 1 | 350 kr |
10/12 20:38:16 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
10/12 20:39:50 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: harald sandberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:30